Централізована охорона

Пульт централізованої охорони – це комплекс організаційно-технічних заходів із застосуванням апаратури централізованого нагляду з метою отримання сповіщень з об’єкту, що охороняється.
Для підключення об’єкту на ПЦО, він має бути обладнаний охоронною сигналізацією.
Після отримання сигналу з ПЦО, диспетчер спрямовує групу оперативного реагувння на об’єкт, яка прибуває на об’єкт охорони протягом 3-7 хв, в залежності від дислокації об’єкту та інтенсивності автомобільного руху.
Централізована охорона – це набагато більш якісна і дешева альтернатива нічним сторожам, адже техніка ніколи не спить, її неможливо обдурити, а оплата за послуги охорони ПЦО сьогодні зрівнялась з цінами за комунальні послуги.
Встановлення кнопок тривожної сигналізації дозволяє охороняти Ваш об’єкт в робочий час, та отримати допомогу в разі виникнення позаштатних ситуацій.
Також охорона ПЦО дозволяє власникам бізнесу контролювати час відкриття та закриття об’єктів своїми працівниками, знаходячись в іншому місці.

Агентство Безпеки та Охорони «Легіон» безкоштовно підключить Ваш об’єкт на Пульт централізованої охорони протягом 2-х годин. Наші спеціалісти дадуть Вам консультацію по користуванню сигналізацією та будуть щомісячно проводити безкоштовне технічне обслуговування.

Вам потрібна консультація?
Просто зателефонуйте нам:
або заповніть форму: