Охоронна сигналізація

Система охоронної сигналізації - це комплекс обладнання забезпечує безпеку об'єкта за рахунок реєстрації проникнення на територію об'єкта сторонніх осіб і зловмисників.

Як правило, складається з різних охоронних датчиків, які виводяться на головний блок сигналізації (приймально-контрольний прилад), і звідти, за бажанням замовника, сигнал надходить на пульт централізованої охорони.
На сьогоднішній день охоронну сигналізацію умовно можна розділити на 2 типи: проводжу і безпровідний. Безпровідна сигналізація дозволяє здійснити монтаж без прокладки кабелів, тим самим зберігши інтер'єр і ремонт у приміщенні. Однак, така сигналізація вважається менш надійною, вона вимагає постійного обслуговування (заміна батарей), плюс до всього вона набагато дорожча ніж дротова сигналізація.
Практика показує, що сучасних зловмисників вже не сполохаєш просто наявністю сигналізації з сиреною в приміщенні. Злодій просто зриває сирену, щоб не привертати уваги і «господарює» на об'єкті скільки йому заманеться. З виведенням на пульт централізованої охорони, час його перебування на об'єкті лімітується до 5 хвилин з ризиком бать затримання бійцями групи оперативного реагування.

Компанія «Легіон» пропонує Вам охоронну сигналізацію імпортного та вітчизняного виробництва з виводом на пульт централізованої охорони. Залежно від складності об'єкта, наші фахівці встановлять сигналізацію за термін часу від 2-х годин до 1 тижня. Крім того, у разі виведення сигналізації на ПЦО, вони змонтують сигналізацію безкоштовно.

Вам потрібна консультація?
Просто зателефонуйте нам:
або заповніть форму: