Пожежна сигналізація

Згідно з чинним законодавством, відповідальність за пожежну безпеку покладається на власників фірм чи підприємств. Жодне підприємство, магазин, банк або офіс не можуть вести свою діяльність, якщо приміщення, де вони знаходяться не обладнане пожежною сигналізацією, причому сертифікованого на території України. При цьому, на щастя, на сучасному етапі існують десятки інноваційних систем, здатних надійно вберегти будівлю від пожежі. Пожежна сигналізація одна з таких систем.

Система пожежної сигналізації призначена для виявлення пожежі на ранній стадії розвитку формує сигнал на управління системами протипожежної безпеки та протипожежного захисту.
Як правило, вона складається з приймально-контрольного пожежного приладу (ПКПП), а так само датчиків виявлення вогню (димових або теплових), ручних пожежних сповіщувачів та світло-звукових маяків.

Ми пропонуємо послуги з проектування та встановлення пожежної сигналізації, сертифікованої на території України, з усією необхідною документацією з виведенням на пожежний пульт або в автономному режимі.

Вам потрібна консультація?
Просто зателефонуйте нам:
або заповніть форму: