Системи контролю доступу

Безпека підприємства - одне з найважливіших питань, який належить вирішити керівнику.
Контроль доступу - це обов'язкова частина систем безпеки будь-якого підприємства. Система управління доступом дозволяє обмежити і регламентувати доступ в різноманітні приміщення, при цьому зберігаючи інформацію про переміщення для подальшого використання.
Встановлення систем контролю доступу дає можливість фіксувати як загальну кількість людей, які присутні на об'єкті, так і місце розташування кожного з них, дає можливість вести табельний облік працівників.
Контроль управління доступом - це система, з обладнанням якою стикаються всі співробітники фірми, на якому вона встановлена. Це і проходи через турнікет на прохідній, і електромагнітні клямки на дверях кабінетів.
Сьогодні встановлення систем контролю доступу актуальне для промислових підприємств, офісів, магазинів, автостоянок і автосервісів, житлових приміщень. Роботу служби безпеки промислового підприємства, банку, великого офісу без такої охоронної системи просто важко уявити.
Замовити встановлення контролю доступу ви можете в нашій компанії. Наше охоронне агентство підбере для вас оптимальне технологічне оснащення, яке забезпечить надійний захист вас і ваших співробітників і не сильно вдарить по гаманцю.
Чим приваблює подібна система безпеки? У першу чергу тим, що навколо об'єкту, що охороняється створюється якийсь бар'єр, безперешкодно проникнути через який може тільки певне коло людей, які мають відповідні дозволи. Система управління доступом - це комплекс засобів, які створені для контролю пересування людей по території об'єкта і забезпечення безпеки відвідувачів і персоналу, а також збереження інформаційних і матеріальних ресурсів підприємства.

Вам потрібна консультація?
Просто зателефонуйте нам:
або заповніть форму: